Speed dating – Zasady Gry

Beautiful woman hair season concept

EXPRESS RANDKI TO:

  • jasno określone zasady
  • przeżycie przygody, zdobywanie nowych doświadczeń
  • możesz zobaczyć na żywo i poznać drugą osobę
  • oszczędzasz czas – w ciągu godziny poznajesz 12 osób
  • rozmowa trwa 5 minut – mała inwestycja w przeciwieństwie do zwykłych randek

 

Według statystyki z festiwalu „Speed dating w Edinburgh”, naukowcy odkryli, że większości kobiet wystarczy 30 sekund spotkania z mężczyzną by stwierdzić, czy jest on kandydatem na partnera! My dajemy Ci Twoje 5 minut : )

 

„Szybkie randki”, inaczej fast date, czy też speed dating, przywędrowały ze Stanów Zjednoczonych. Zasada jest prosta: co kilka minut mężczyźni i kobiety na „szybkiej randce” wymieniają się, tak, żeby poznać jak najwięcej osób. Na koniec spotkań uczestnicy oddają listę osób, z którymi chcieliby nawiązać dalszy kontakt. Listy są anonimowe, dostęp do nich mają tylko gospodarze ,,fast date”.
Jeśli okaże się, że sympatia uczestników zostanie odwzajemniona, czyli dane osoby wpisały siebie nawzajem na listę, to następuje wymiana kontaktów.

Uwaga 1. Uczestnikom randki udostępniamy jedynie Twoje imię, a nie nazwisko. Przy czym, pamiętaj, jeżeli nie zaznaczysz jakiejś osoby na „TAK”, na 100 procent nie otrzyma ona Twoich danych kontaktowych.

Uwaga 2. Rolą organizatorów jest jedynie przekazanie danych kontaktowych (numerów telefonu oraz/bądź adresu e-mail) pomiędzy uczestnikami spotkania. W nawiązane znajomości pomiędzy uczestnikami szybkiej randki absolutnie nie ingerujemy!

Jesteś całkowicie wolny w swoim wyborze. Twoja obecność na Expres Randkach do niczego nie zobowiązuje. To ty decydujesz, co robisz z przekazanymi przez nas kontaktami!