Dlaczego właśnie FAST DATE?

Dlaczego właśnie FAST DATE?

Marzec 4th, 2015

Dlaczego właśnie FAST DATE?

Szybkie randki mają sporo przewagi nad zwykłymi randkami. Każdy randkowicz na pewno spotka kogoś nowego. Uczestnicy są grupowani według zakresu wieku lub określonej pasji czy hobby rozmówców – wszystko to oszczędza czas. Kobiety mogą przyjść same i nie czuć się dziwnie, alternatywnie mogą przyjść z przyjaciółkami i traktować to jako wypad na miasto.

Fast Date jest limitowany czasowo, żeby zapewniać użytkownikom wygodę w razie wystąpienia tzw. nudnej rozmowy oraz zapewnia różnorodność uczestników. Randkowicze są przypadkowo dopasowani i mają okazję poznać różnych ludzi, z którymi nie mieliby okazji porozmawiać w klubie nocnym czy też pubie.

Po expressowej randce, kontakty do siebie dostają tylko te osoby, które się wzajemnie wybrały w formularzu. Niczym nie ryzykujesz! A z naszej randki na pewno nie uciekniesz

Dlaczego właśnie My?

Jesteśmy prawdziwymi lwicami salonowymi w Krakowie i Katowicach . Nasze drugie imiona to poczucie humoru, komunikatywność, otwartość i towarzyskość. Dzięki temu właśnie nasi, wciąż szukający uczestnicy, chcą wracać na nasze imprezy i czują się bardzo swobodnie. Randkowicze, którzy do nas wracają, mogą liczyć na świetną zabawę, liczne atrakcje i oczywiście stałe rabaty.

Uwaga! To uzależnia!

Fast Date naprawdę działa – łączy pary i łączy ludzi. A przy tym to dobra zabawa i niezapomniane wrażenia. Ale przede wszystkim jest to doskonały sposób na weekendowe wieczory w Krakowie bądź Katowicach, spędzanie wolnego czasu w gronie innych singli i zawieranie nowych znajomości.

Comments are closed.